čtvrtek 23. listopadu 2017

SUNSET V NICE


Pokud sledujete můj instáč, asi vám neuniklo, že jsem v nedávný době vyrazila na menší výlet do francouzského pobřežního městečka jménem Nice. Tak trošku jsem to tu vyměnila za loňské výlety do Finska. :-) No a jelikož moře a západy slunce patří tak nějak fotogenicky k sobě, nemohla jsem tenhle photoshooting zkrátka vynechat. Vytáhla jsem šaty, který jsou dle mého pro tuhle atmosféru jako stvořený a přemluvila svýho kluka aby mě párkrát cvaknul. Voiláá a romantická fotky jak blázen jsou tady. 


Co se týče Nice, řekla bych, že jsem tady právě v tom nejlepším období. Počasí je na tričko, sluníčko svítí každý den a jelikož není sezóna, tak ve městě nejsou skoro žádný turisti. Zatím jsem tu skoro týden a stihla jsem navštívit Monte Carlo, spoooustu obchodů, několik kaváren, sníst nespočet francouzskejch sladkostí a vypít několik lahví vody Pellegrino, která je tady narozdíl od Česka faaakt levná. Joo a ještě bych vypíchla skvělej Carrefour, ve kterým pořídíte fakt cokoli. Cokoli skvělýho.. Vždycky když vyrazím někam do ciziny, přijde mi hrozně zvláštní jak je možný, že několik set kilometrů od ČR mají tak moc jiný sortiment než u nás. Což mi tak nějak vnuklo myšlenku, měli byste zájem o článek, ve kterým vám sdělím nějaký svoje tipy, co na jinu Francie rozhodně nesmíte zapomenout navštívit? 


Dejte vědět a vidíme se u nějakýho dalšího článku! :-)))Stradivarius šaty, bunda
H&M brýle


8 komentářů:

 1. Ty šaty vypadají s těma converskama naprosto dokonale! :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 2. Mně by se nějaký tipy hodily, letos se tam nejspíš podívám :)

  OdpovědětVymazat
 3. To jsou tak krásný fotky!<3 Mě by hrozně zajímalo víc o tom, proč a jak zrovna Nice, kde tam bydlíš apod. :) Byla jsem tam asi před 5 lety s babičkou (bože to tak letí) a hrozně se mi líbilo. Jediný co, tak kamenný pláže nebyly pro koupání se ve vlnách tím nejlepším:DD
  www.apreschic.cz

  OdpovědětVymazat
 4. V Nice jsem byla v červenci a zamilovala jsem si to tam! Jeste se mi hrozně líbil Avignon :)
  A šaty jsou hrozně hezky :)

  OdpovědětVymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS