úterý 11. července 2017

DENIMOVÉ ŠATY

Ahooooj, zdravím vás ze slunečného Chorvatska a společně s pozdravem vám posílám na ukázku i outfit z prvního prázdninového večera u moře. 


Asi je to u mě trošku nezvykem, ale začátkem prázdnin začalo i takové moje malé pracovní volníčko. Vyrazili jsme tedy s rodinkou na dva týdny k moři, do naší pravidelně navštvované destinace - ostova Cres. Klasicky jsem si s sebou chtěla sbalit půlku skříně a nakonec se mi to skoro i podařilo. Mám tedy sebou asi šestery šaty, svoje kalhoty a nespočet topů. Ono se totiž na těch čtrnáct dní balí pěkně blbě. Bohužel se mi už ale první den podařilo naštvat fotografa, takže je dost možné, že je tohle první a zároveň poslední outfit z dovolené. :-D :-D 


Co se týče outfitu, je skoro celý poskládaný z letních slev v Pull&Bear. Boty jsem si vyhlídla ještě předtím, něž byly ve slevě a šaty jsem našla náhodou. S mým velkým údivem jsou toto jediné dva kousky, které jsem letos ve slevách ulovila. Tleskám si a jsem na sebe hrdá. :-D Co vy a letní sale? Pořídili jste něco, nebo máte stejně bídné skóre jako já? Dejte mi to vědět do komentářů a připojte třeba i váš názor na tento outfit. :-))) 


Užívejte léta a mějte se krásněěě. :-*


Šaty, boty Pull&Bear
Hodinky DW
Kabelka H&M
Prstýnky H&M, Primark
Brýle Polaroid


3 komentáře:

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS