neděle 15. ledna 2017

TEPLÝ A ZÁROVEŇ ELEGANTNÍ OUTFITNazdárek všichniii, 


dneska se hlásím pravděpodobně s předposledním outfitem z Česka. Jeden plánuju nafotit ještě během příštího týdne a pak už alou do zamrzlého Finska.

 Tentokrát svoji návštěvu nechci podcenit jako minule a chci si vzít víc teplejch věcí. Minule jsem totiž měla jen jedny zimní boty a víceméně jenom jednu zimní péřovku. Chybělo mi tam něco teplého a zároveň elegantního, něco dlouhého a chundelatého a hlavně věci na doma. Tentokrát jsem už skoro připravená, nakoupila jsem si pár zimních svetrů, další legíny na domácí povalování a jednoho novýho kulíška. 

Potom už mi zbývá dokoupit jenom nějaký český pochutinky jako jsou paštiky, vepřovky a další jídla v tomhle stylu. :-D 


Dnešní outfit jsem pojala tak nějak trošku víc elegantněji než je u mě zvykem. Většinou mě totiž můžete potkat buď v Timberlandech a nebo v jiných pohodlných teniskách. Elegance není úplně můj šálek kávy, každopádně někdy neuškodí. 


Užijte si zbytek víkendu a dejte mi vědět co na outfit říkáte :-))H&M boty, kabát, svetr, kabelka
F&F vesta
DW hodinky4 komentáře:

  1. Sluší ti to. V té zimě se nedá nic jiného, než vrstvit :D

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadá to nádherně! Jak píšeš, občas troška elegance neuškodí a tohle ti prostě sedlo! Moc se mi líbí ten rolák a rtěnka (pokud je to tedy rtěnka :D) se skvěle hodí k tomu světlému až bílému stylu fotek. :) Jinak chválím i fotografa a těším se na další články z Finska. ♥

    EnthusiasTer

    OdpovědětVymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS