čtvrtek 1. prosince 2016

VÝROBA ADVENTNÍHO VĚNCEAsi před týdnem se mi v hlavě vytvořila myšlenka o tom, že bych mohla letos v prosinci zkusit psát vlogmas. Ano ano, já, která neumím přidávat článek skoro ani jednou za týden. Každopádně to zkusím a uvidíme jak daleko dojdeme a zda vás to vůbec bude bavit. Plán je takový vytvořit každý den až do 24. prosince jeden článek. Nějaké témata už jsem si rozvrhla a s tím zbytkem se uvidí. 


Dnes tu tedy pro vás mám úplně první článek a to s tématikou adventního věnce. Nevím jestli to všichni, co článek čtete víte, ale až do 16. prosince jsem stále ve Finsku a ani tady jsem se nechtěla o vánoční atmosféru ošidit. Takže jsem se vrhla do tvorby věnce.


Víte ono není úplně jednoduché sehnat v cizím městě všechny potřebné věci, které jste zvyklí, že v Česku najdete na každém rohu. Začla jsem tedy tak týden před výrobou a jako první jsem se vrhla na sehnání korpusu. Zkusila jsem místí Megamarket a byla jsem úspěšná. Co se však ze začátku nezdálo, že bude problém bylo sehnání svíček. Opak byl pravdou a svíčky ve všech obchodech měli pouze po osmi a to za cca 10 euro. Nakonec mě zachránil místní Lidl a svíčky byly na světě. No a nějtěžší bylo sehnat drátek, kterým jsem chtěla upěvňovat větvičky. Drátek sice měli ale pouze však ve zlaté a v červené barvě. Já jsem se bála, že barva drátku bude vidět a tak jsem chtěla pouze zelený. Bohužel jsem nenašla a musela jsem se tedy spokojit s tím červeným. Nakonec ale vůbec vidět není takže moje obavy byly zbytečné. 
Poté už jsem venku pouze natrhala větvičky, šípky a nějaké listí. Nejvetší práce byla s omotáním větviček kolem korpusu a pak už šlo všechno hravě. Sice se mi nepodařilo sehnat železný podstavec pod svíčky, ale i tak jsem si s tím nějak poradila. Použila jsem velké hvězdy a podstavec byl na světě. 

Klasicky jsem pak všechno upevnila tavící pistolí a věnec je na světě. Myslím, že se nám fakt povedl a je takový typicky vánoční. Co myslíte?
Užijte si první prosincový den a nezapomeňte se přijít podívat i zítra! :-)))


Jooo a ať vám chutná první čokoládička z adventního kalendáře :-P

4 komentáře:

 1. Ten je nádherný! Moc se ti povedl! :) A na první čokoládu z adventního kalendáře se těším už asi 2 týdny! :DD
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuju moc! :-) a já žádný adventní kalendář bohužel nemám, achjo ;-(

   Vymazat
 2. Beautiful creation! Great work! Wishing you all the best!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak toto je nádherné! Určite si vyrobím aj ja takýto♥

  OdpovědětVymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS