pátek 9. prosince 2016

MŮJ SEZNAM PŘÁNÍ

Když jsem přemýšlela o tom, co bych si vlastně letos pod stromeček mohla přát, nevymyslela jsem absolutně nic. Oblečení mám plnou skříň, malovátka už se mi nevejdou do mojí taštičky a žádnou novou elektroniku nepotřebuju. 

No a pak se na mě začalo tlačit ze všech stran, pořád se mě někdo ptal. Maru, tak co si vlastně přeješ? A co bys chtěla od Ježíška? A jaké je tvoje přání? Rozhodla jsem se tedy, že zabrouzdám po internetu a něco prostě vyberu. Neberu to úplně jako seznam toho, co bych za každou cenu chtěla dostat ale spíš takový seznam toho, co bych si chtěla pořídit, koupit či zkrátka vyzkoušet. 

Untitled #5


Vzniknul tenhle seznam naprosto nepotřebných věcí. Zaškrtla jsem prostě to, co se mi líbí a hodila jsem to do jednoho obrázku. 

Kosmetika 
Jak už jsem řekla, mám toho hafo. Od tří makeupů po čtyři řasenky až do dalších tří tužek na oči, mimochodem tužku na oči nepoužívám. Vždycky se ale najde něco, po čem vlastně mé srdce tak trošku prahne. Rťenek mám sice taky dost ale tou od Macu bych nikdy nepohrdla, tentokrát by se mi hodila nějaká s trošku růžovějším podtónem. Co se týče kosmetiky od Benefitu, nic od ní ještě nevlastním. Zaslechla jsem plno dobrých zpráv o Hoola bronzeru, možná by mojí pleti prospěl, hm?
No a o tom, že každý rok dostanu od Ježíška nějakou tu vůni ani nemusím mluvit. Většinou mi vydrží celý rok a proto nadešel opět čas nějakou vyzkoušet. Opět jsem plno chvály slyšela na nové provedení Chanel no.5 tak uvidíme zda je opravdu tak skvělá jak se tvrdí. Batoh
Přesně tyhle batohy tady u nás nosí naprosto každý. Má ho na sobě malý chlapeček co jde právě ze školy. Slečna, která si to mašíruje bůh-ví-kam a dokonce i starší paní, která si v něm nese nákup. Fakt každej. Zalíbil se teda i mě. Ovšem já jsem se stále ještě nerozhodla jakou barvu bych vlastně chtěla. Ta žlutá je hodně výrazná, myslím, že by to outfit pěkně rozzářilo ale zase se nehodí úplně ke všemu. Asi to nechám na Ježíškovi. :-P 
Boty
Už delší dobu koukám po nějakých fešných teniskách. Nebyla bych to já kdybych našla na první pokus, že. Chtěla bych asi nějaké v neutrální barvě. Chci aby se hodily víceméně ke všemu co nosím a aby byly pohodlné. Zase ale nechci aby byly bílý protože ty mám hned jako prase.. Před nedávnem jsem pokukovala po těhle stříbrných. Nevím ale jestli to zase není moc extravagantní.. Oblečení
Růžová se mi už líbí delší dobu. Je taková slaďoučká, holčíčí a podle mě se ke mě i hodí. Tady u nás jsem už párkrát viděla tuhle boží Puma mikču. Už vidím jak bych se do ní zabalila a bylo by mi pořád teplo. Je to přesně mikina pro mě, je hezky dlouhá, oversized a hlavně je pěkná!
A co si přejete vy? Užijte si dnešek a nezapomeňte na blog zavítat i zítra!

Pááčkooo :-))))

2 komentáře:

 1. Nee, ten batih nee, tady ho má úplně, ale úplně každý. Taky jsem ho hrozně chtěla, ale ta cena a ta masa lidí mě odradila. :)
  Ejnets in Lisboa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda.. Každopádně pořád se mi líbí a tady u nás ani není tak drahý jako v ČR :-)

   Vymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS