pátek 2. prosince 2016

MOJE RTĚNKY


Dneska jsem si pro vás připravila článek o rtěnkách, které jsem si zabalila sebou do Finska. Jedná se taky o moje nejoblíbenější rtěnky vůbec. 


Kdybych měla jmenovat jeden kosmetický produkt, bez ktererého bych se neobešla, určitě by to byla rtěnka. Myslím si, že ať už si na sebe obleču cokoli, rtěnka vždycky každý outfit či look rozzáří. 


No a tady jsou.
Lancome juicy shaker - mangoes wild, Mac - Ruby Woo, Mac - D for danger, Rimmel - leader of pink, Sephora - R34, Mac - All fired up, Sephora - N°23, Mac - Mehr, Rimmel - keep it coral, Rimmel - chekky coral


Tenhle juicy shaker od Lancome jsem po pravdě nikdy neměla úplně v lásce. Přišlo mi otravné to, jak se s ním musí třepat a ani barva mě nijak neoslnila. Na chuť jsem mu přišla až tady ve Finsku. Začalo mi vyhovovat, že je to vlastně skoro jediná má lesklá rtěnka/lesk, která má takovou červeno-oranžovou barvu. Hezky se nanáší ale s výdrží, jak už to u lesků bývá, to není žádná sláva. No a přesně tohle je moje srdcovka. Byla to moje první pořádná rtěnka a vlastně i můj první dražší kousek v kosmetické taštičče. Myslím si, že odstín rtěnky jakou má Ruby Woo by neměl chybět ve sbírce žádné ženě. Je to přesně taková ta zářivě tvrdě červená. Řekla bych, že se hodí snad úplně ke všemu a já ji mám proto právem tolik ráda. 


Možná ještě to, co musím udělat v nejbližší době je nějak ukrojit ten vršek rtěnky. Chápete co myslím? :D Je totiž taková celá zaoblená a mě se s ní už špatně pracuje, musím tedy ten vršek udělat nějak ostřejší. Víte někdo jak na to abych nepřišla o půlku rtěnky? :DNo a tahle je moje novinka. Tuhle barvu bych asi sama sobě nikdy nekoupila. Koupila jsem jí mojí mamce k loňským Vánocům a nakonec skončila u mě. Myslela jsem si, že bude víc do vínova nebo až do fialova ale přijde mi, že je spíš taková trošku do tmavě růžova. No šanci jí dám, né že né. No a tohle je další z mých novinek. Je to nový odstín matné rťenky od Rimmelu. Musím říct, že tahle barva mě fakt baví. Je taková růžovoučká jako cukrová vata a já když si jí nandám působím tak něžně, hodně a mile :D 

Zkoušela jsem ji i mixovat s jinýma odstínama a nevypadá to úplně špatně. Myslím, že my dvě budeme kamarádky. No a abych se přiznala tuhle Sephora rtěnku vůbec nemusím. Koupila jsem si jí při příležitosti nějaké akce, tuším 1+1 zdarma a využila jsem ji asi tak dvakrát. Nějak mi nesedí jak ta konzistence, tak ta barva. No a i k téhle rtěnce o Macu se váže příběh. Když jsem si jí šla kupovat do Macu na Chodově, vlastnila jsem tehdy jen tu červenou Ruby Woo. Chtěla jsem si do sbírky koupit tedy ještě jednu a má vysněná barva byla taková růžovo-fialová, něco jako je barva malin smíchaná s borůvkou :D Rtěnku jsem tedy v Macu poctivě zkoušela a když jsem si vybrala, zaplatila jsem a nalíčená tou vzorkovou odešla domů. Když jsem doma rtěnku rozbalila, zjistila jsem, že to není ta, kterou jsem si vybrala. Samozřejmě už jsem jí použila jak na rty tak i na ruku a pak už mi bylo blbé jít  jí tam vracet. Takže tuhle vesele používám ikdyž má skoro na chlup stejný odstín jako Ruby Woo. Možná je jen drobátko mírnější. Po téhle barvě rtěnky jsem hrozně toužila. Když jsem si jí potom konečně v Sephoře koupila, nosila jsem jí skoro ob den. Barva je to super, to se musí nechat. Aplikace však už tak jednoduchá není. Přijde mi, že příšerně flekatí. Musím tedy dát snad milion vrtev aby to nebylo vidět.No a tohle už je moje největší láska. Všude nejvíc vychvalovaná Mehr od Macu. Její odstín je naprosto skvělej, konzistence je nejlepší a výdrž se nedá s ničím jiným srovnat. Hodí se úplně ke všemu, dají se s ní zvětšit rty a je taková prostě přirozená. Prostě fakt nejlepší! Další rtěnkou od Rimmelu je tahle korálová. Musím zase přiznat, že se mi korálové barvy rtěnek vůbec nelíbí. Teda alespoň na mně ne. Takže tuhle barvičku mixuju s tou Mehr tady nahoře. Vytvoří se tím taková lehoučká barva, která se myslím, že mi sedí víc než ta korálová. No a poslední v mojí sbírce je tahle. Klasická červená barva od Rimmelu. Téhle rtěnce nemám naprosto co vytknout. Možná jedině tu výdrž ale to je spíš tím, že mám podobný odstín od Macu a ty zkrátka vydrží o dost déle.
No a co vůbec na mojí sbírku říkáte? Máte nějaký tip na dobrou rtěnku, která by v mojí sbírce určitě měla mít čestné místo? Napište mi to prosím dolu do komentářů. 

Doufám, že se vám takovýhle můj netradiční beauty článek líbil a že se přijdete podívat zase zítra.

3 komentáře:

 1. Ty odtíny jsou naprosto krásné. Taková hezká sbírka :) moc se mi líbí ty vínovo fialové odstíny :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné odstíny. Strašně ti závidím, že ti takováhle červená sedne, já bych s ní vypadala jako klaun :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale prd, červená sedne úplně každému :-) je to jen o tom nebát se toho.

   Vymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS