neděle 11. prosince 2016

MOJE RANNÍ RUTINAAhoj všichni, jak to vypadá každé ráno u vás? Spěcháte, stíháte a používáte podobné věci jako já? Já jsem se dneska rozhodla ukázat vám, jak to ráno vypadá u mě a jaké produkty používám. Co je mojí zásadou je to, udělat všechno tohle ještě před snídaní. Jsem na to nějak zvyklá a nerada snídám před vyčištěním zubů. Samozřejmě moje ranní péče není nijak extra přehnaná a musím se přiznat, že to někdy pěkně flákám. Na co však nikdy nezapomenu je samotřejmě čištění zubů a dostatečná hydratace denním krémem. Každopádně pojďme na to. Jak už jsem řekla, hned co vstanu pádím do koupelny. Tedy až potom co projedu všechny novinky v telefonu a až potom co se cca 20 minut válím v posteli. V koupelně si opláchnu obličej zásadně teplou vodou. Znám totiž pár lidí, co ráno používá jenom studenou vodu. Nechápu to, asi bych zmrzla a byla bych celý ráno nepříjemná. :D Hned potom se vrhám na čištění zubů s mojí nejoblíbenější pastou Elmex. Právě nedávno nám došla a já jsem byla nucena čistit si zubu něčím jiným, bylo to fakt hrozný. Hned po čištění klasickým kartáčkem použiju ještě tenhle single. Tím projedu zadní zuby, nejmenší skulinky a když mám náladu tak i zub po zubu.


Hned potom se vrhnu na čistění pleti. Mojí největší láskou je růžová bioderma, kterou používám několikrát denně. Teď mám zálusk na ten růžový gel na čištění pleti, snad si na moje přání vzpomene i Ježíšek. Biodermou vyčistím celý obličej. Když mám čas použiju i tenhle čistič od Nivei. Většinou ho však používám večer když jsem ve sprše. Je to pro mě pohodlnější a nemám celé mokré rukávy od toho jak cákám vodou. :D Abych pravdu řekla, fakt jsem si ho zamilovala. Dá se použít jako peeling i jako maska. Vždycky když si ho smeju mám takový dobrý pocit z toho, že jsem pro sebe něco udělala. Znáte to. :D

No a nakonec už se jen namažu. Nejradši ze všech krémů mám ty z Lidlu. Nejenže je seženete snad po celým světe, ale jsou i levný a hlavně účinný. Pak už si jen natřu rty balzámem a běžim na snídani. 


No a co ráno děláte vy? Jak dlouho vám ranní rituál trvá? To by bylo pro dnešek všechno. Mějte se fajn a užívejte víkend! :-))))
2 komentáře:

  1. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si umývá zuby před snídaní.. Můj přítel i spolubydlící to dělají vždy po snídani a nechápou mě.. já v tom taky postrádám smysl, ale když ono je to příjemnější - vstát a první co, tak si umýt zuby :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. haha, konečně někdo! :-D přesně tak!

      Vymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS