sobota 10. prosince 2016

ASKKdyž jsem plánovala svoje letošní blogmas dlouze jsem se zamýšlela nad tím, jaké články mám vůbec publikovat. Přemýšela jsem hlavně tak, jaké články mám já sama ráda u ostatních a co mě zajímá. 


Samozřejmě jsem vždycky klasicky zvědavá a snad jako každou holku mě zajímá trocha ze soukromí ostatních blogerek a zajímá mě i to jaké vlastně doopravy jsou. 


No a proto jsem dnes pro vás připravila svůj historicky první ASK. Otázek samozřejmě nepřišlo milion ale pár se jich našlo a na ty vám dnes odpovím. 
Co vůbec děláš ve Finsku a proč tam jsi? 

Takhle, nedělám tu víceméně nic zajímavého. Normálně žiju, chodím na nákup, chodím na výlet, vařím, odpočívám a tak. Přijela jsem sem za svým klukem a tak si to tady užíváme spolu. Žádnou práci tady nemám a do školy zatím taky nechodím.


Budeš se do Finska ještě vracet? 

Ano, pravděpodobně asi budu. Sice už to nebude na takhle dlouhou dobu jako jsem tu teď, ale rozhodně se sem chci ještě podívat.


Jak se žije ve Finsku? 

Ve Finsku se žije celkem fajn. Až na to, že je tu víceméně všechno dvakrát tolik dražší než u nás, je tu zima a stmívá se už ve 14h. Co se týče občanů Finska, jsou takový zvláštní. Nemastný, neslaný. Nijak extra se mnou nekomunikujou a nejsou moc vtipný.

Co českého ti nejvíc chybí? 

Asi český kavárny a cappuccino. To finský se totiž nedá pít, nebo takhle dá ale neni to žádnej požitek. Finský kavárny se mi absolutně nelíbí, teda alespoň ty, co máme tady u nás. Jsou takový obyčejný a nemají žádný dortíky. 

Kdy se vracíš domu? 

Už za šest dní, jupí. Do svého rodného Ústí nad Labem se vracím už 16. prosince :-) Doufám jen, že tam bude teplo! :-DV poslední době jsi začala přidávat videa na YouTube, plánuješ v tom pokračovat? 

No, to zatím nevím. Sice nějaké video jednou za čas přidám ale pořád se v tom nějak necítím. Nepřijdu si přirozená a přijdu si akorát tak trapná :D Potřebuju asi nějak nakopnout nebo nevím a pak se do toho možná jednou pustím. Každopádně když už jsme u toho, dneska mám v plánu točit vlog. Máme tu s Finama vánoční večírek, tak vám něco z toho chci ukázat. Snad to dopadne. 


Jak jsi se dostala k blogování? 

No já sama asi ani nevím. Jednoho dne jsem se asi nějak nudila, založila na bloggeru blog a bylo to. Nebyl v tom asi nijaký hlubší význam a prostě to nějak vzniklo.


Často fotíš jídlo, jaká jsi ty sama kuchařka? 

Jééžiš :D Modlila jsem se, aby se nikdo na tohle neptal. Nebo takhle, už jsem se asi zlepšila ale moje kulinářské umění není úplně na vysokém levelu. Občas se mi něco povede a nebo jídla, která vařím často jsou dobrá. Jinak ale nic moc no.. 
Jaký je tvůj nejoblíbenější kosmetický produkt? 

Myslím, že je to asi pudr od Rimmelu. Ten si budu kupovat už asi do konce života a těžko ho nějaký jiný pudr překoná. Co se týče produktů obecně, nejraději mám rtěnky. 


V jakém obchodě nejčastěji nakupuješ oblečení? 

Když se tak zamyslím, tak asi H&M a Stradivarius. Sice jsou ty kousky okoukané a po městě v nich potkáte spousty dalších lidí, ale myslím si, že když se samostatné kousky dobře zkombinují, mohou vykouzlit fakt super celek. 


Jaká je poslední věc co sis koupila? 

No asi to budou kozačky. Nutně jsem potřebovala nějakou elegantní obuv a kozačky mi přišly nejvíc vhodné. Navíc je mohu využít každý den.
No a tohle je pro dnešek tedy všechno. Pokud byste měli nějakou další otázku, která tady nepadla, hoďte mi jí klidně zase na ask.fm :-))) Až se to tam zase nahromadí, sepíšu třeba pokračování. 

http://ask.fm/MarieNeradMNMějte fajn víkend a přijďte se zase někdy podívat. 
6 komentářů:

 1. hned po Vánocích si zajdem na pořádný výborný český pražský kafíčko :) ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. aaa Leni, ani nevíš jak se strašně těšim! :-)

   Vymazat
 2. Super článek a jsi fakt strašně moc krásná. Krásně přirozená! Jinak na videa koukám a rozhodně mi nepřijdeš trapná, jsou super ;-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS