čtvrtek 4. srpna 2016

NO KONEČNĚ!


No ahoj všichni! Tak tu mám pro vás po sto letech zase někaký ten článeček. Nejdřív jsem si říkala, že bych vám v něm mohla vysvětlit to, proč teď článků moc nebylo. Pak jsem si to rozmyslala a myslím si, že by vás to stejně moc nezajímalo :-D Každopádně teď to plánuju zase odpálit takže doufám, že mě v tom nenecháte a nebudu si tady psát sama pro sebe :-D


Uvědomila jsem si trošku to,  kam se můj blog v poslední době stáčel a úplně se mi to nelíbilo. Proto jsem se rozhodla, že celý můj pohled na blog i na blogový svět trošku pozměním. :-))))


Co se týče outfitu tak je to moje klasika. Vytáhla jsem naprosto nejpohodlnější nové šatky a jen jsem to okořenila výraznějšíma botkama a brejlema. Tenhle den byl totální pařák takže jsem nutně potřebovala zchladit nějakým drinkem a Starbuck vedle silnice to vyhrál.


Mějte se faaajn a užívejte si letního počáska. Paaaa :-* 

Bershka šaty
DW hodinky
H&M botky, brýle
Sally Hansen lak 


4 komentáře:

 1. Fotky jsou krásné, zajímavé botky a sluší ti to :)

  OdpovědětVymazat
 2. Líbí se mi, že máš sladěný i nehty k šatům :D a ty boty jsou super, vypadají hrozně pohodlně! a naše berry hibiscus je na léto fakt dobrá, my bohužel v Lotyšsku takový teplo nemáme... (ale slyšela jsem, že dneska už to teplo v Praze taky neni :D).
  www.linheart.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Ty boty jsou pecka :)

  OdpovědětVymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS