pondělí 30. května 2016

what's wrong


Ahoj všichni, po strašně dlouhý době píšu nějaký nový článek. Abych pravdu řekla, nějak se mi teď poslední dobou do toho psaní vůbec nechtělo. Mám spoustu práce, spoustu problémů a hrozně málo času na všechno.. Tím pádem šel teď blog trošku stranou. Možná mi i tak nějak chybí motivace vůbec psát nebo se i snažit. Nevím. Uvidíme jak se to vyvine dál a to, kdy bude další článek je zatím ve hvězdách :-) 

Nafocený pro vás mám v zásobě jen jeden outfit a to tak letmo. Fotily jsme ho s Barčou celkem i na rychlovku ale tak tady ho máte. Vzala jsem si na sebe vestičku z H&M, kterou si teď nějak nejsem vůbec jistá, přijde mi, že je až moc vlající a nějak taková neforemná. :-) Co myslíte? Gatě jsem koupila v zimních slevách asi za 300,- a jsem z nich fakt nadšená.

Snad se vám outfit alespoň trošku líbil :-) Mějte se fajn!! Užívejte tepla a sluníčka :-) 

H&M bag, t-shirt, vest, jacket
Pull&Bear pants
3 komentáře:

 1. Bezva outfit :)) A k té motivaci na napsání článku.. Neber to jako povinnost, ale jako radost :) Také jsem měla špatné období a nenapsala jsem žádný článek, ale pak jsem si k tomu nějak sedla a psala a psala... a strašně se mi ulevilo :)

  OdpovědětVymazat
 2. Beautiful! Very pretty!! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Haha byly jsme na stejném květinovém workshopu! :D
  Klidně jukni na můj uplně nově vznikající blog, budu moc ráda! :)
  www.lifestylebirdie.com

  OdpovědětVymazat

Prohledat tento blog

DESIGN BY ADORATION STUDIOS